Home  /  

Služby

Nápadů je všude spousta, většinou nejsou drahé,
otázkou je jejich realizace

Služby

Každý kdo si myslí, že to jde i bez reklamy a marketingu, se prostě plete. Už jen to, že se díváte kolem sebe a zabýváte se konkurencí, je vlastně marketing. A protože těch činností je celá řada, je třeba dát tomu řád a systém. Pokud na to nemáte vlastní lidi, můžeme na tom dělat spolu.  Pokud již své marketingové oddělení máte, ale výsledky se dostavují pomalu, nebo dokonce vůbec, můžeme si spolu o tom popovídat a zkusit něco změnit.
Marketing a komunikace Reklamní LED panely
Konzultační služby
Jedno je jisté. Univerzální systém neexistuje. Jaká je naše strategie? Teď ještě žádná. Každá firma potřebuje své. A k tomu, abychom zjistili, co potřebuje ta Vaše, potřebujeme pár informací od Vás. Pokud chcete začít, můžeme se sejít.  Vy řeknete pár vět nám, my povíme něco Vám. Když se shodneme na tom, co vlastně Vaše firma potřebuje a co od nás očekáváte – třeba se dohodneme.

více
Myslíte, že skutečně děláte maximum pro podporu prodeje svých produktů? Myslíte, že jste skutečně vidět? Vyzkoušejte digitální reklamní obrazovky z naší nabídky. V současné době provozujeme síť obrazovek ve vozech MHD a Obchodních centrech. Prostřednictvím našich obrazovek můžete oslovit desetitisíce zákazníků najednou, za peníze které Vás určitě překvapí. Reklamu na našich obrazovkách si může dovolit úplně každý.

více
Marketing není jen reklama. Nejsme spasitelé a nejsme vševědoucí. Za zkoušku nic nedáte.  Nejdřív se přesvědčíte, že jsme  ti, s kterými chcete pracovat. Rozebereme spolu Váš byznys. Určíme si klíčová témata a vytyčíme mantinely. Teprve potom se rozhodnete, jestli je to to, co hledáte.

více

Svou činnost jsme zahájili na začátku roku 2009. Poradenskou a konzultační činnost poskytujeme nejen firemní klientele ale i fyzickým osobám. Zpravidla se jedná o dlouhodobou spolupráci na základě smluvních vztahů mezi společností a klientem, ale nejsou výjimkou ani jednorázové konzultace.
HomeO společnostiSlužbyReferenceOchrana osobních údajůKontakt
© 2016 M.K.Trade Systems, All Rights Reserved, Developed by 5Q.